O naší práci

Svatební agentura Kouzelné svatby Vám zajistí kompletní plánování svatebního dne již od prvopočátku. Najdeme vhodné svatební místo, doporučíme ověřené služby a vymyslíme s Vámi celkový koncept svatby.

Dle stylu svatby navrhneme svatební tiskoviny, které nejsou jen o svatebních pozvánkách, ale zahrnují také menu/drink list, tištěný zasedací pořádek pro lepší orientaci hostů, viditelný harmonogram pro hosty a jiné. Od prověřených dodavatelů zajistíme čerstvé květiny, lahodný svatební dort a s DJem Vás provedeme celým svatebním dnem. Veškeré dotazy budou dodavatelé a služby obracet na nás, takže si užijete svůj den bez zbytečných starostí.

A jak vlastně probíhá svatební den s koordinátorkou?

Ve svatební den s Vámi strávíme přibližně 12 hodin. Budeme Vám po ruce od ranních příprav. Zkoordinujeme veškeré služby a dodavatele, přivítáme svatební hosty, vysvětlíme jim průběh obřadu a jelikož jsme na každou svatbu minimálně dvě, jedna z nás je vždy s nevěstou až do okamžiku jejího slavnostního příchodu, takže nemusíte mít obavu o načasování, že by přišla k oltáři pozdě nebo naopak příliš brzy :-) Pomůžeme po obřadu vytvořit svatební špalír, jsme k ruce fotografovi při skupinovém fotografování a zajistíme hladký průběh při usazování hostů ke svatební hostině.

Tradice a zábava jsou pro nás samozřejmostí, takže se nemusíte bát, že půjdete házet svatební kytici či na první novomanželský tanec a budete na parketu sami.

Zdobení je naše vášeň!

Každá svatba je originál a podle toho by měla vypadat i výzdoba. Neděláme žádné tiskoviny ze svatebních katalogů, ale vše vytváří zkušená grafička, přímo na míru a dle Vašich požadavků. Jednotný design je propletený celou svatbou a měl by se v něm odrážet i kousek z Vás.

Zajistíme pro Vás výzdobu obřadu, kouzelnou výzdobu hostiny s dárečky pro hosty, sweetbar k nakousnutí a spoustu jiné parády, aby i pro hosty byl ten Váš den nezapomenutelný a kouzelný.